Indola Salt Spray 200ml is een texturerende stylingspray voor een beachy textuur. De Salt Spray is geformuleerd met zeezout en suiker voor voelbare grip en een warrige textuur alsof je een dagje naar het strand bent geweest. Meer Lezen
Indola Salt Spray 200ml is een texturerende stylingspray voor een beachy textuur. De Salt Spray is geformuleerd met zeezout en suiker voor voelbare grip en een warrige textuur alsof je een dagje naar het strand bent geweest. Het haar voelt dikker aan, heeft meer volume en krijgt een matte finish. De Salt Spray is ideaal voor lichtgewicht grip, meer volume en extra definitie in alle haartypes. Krullend en golvend haar hebben vooral baat bij de warrige beachy-style.
De Salt Spray heeft een lichte hold van 2/4 en is speciaal geformuleerd om het haar niet uit te drogen. De spray kan aan de lucht gedroogd worden voor meer definitie of geföhnd worden voor meer volume en subtiele grip. De formule is 100% veganistisch. Alle Indola styling producten hebben een kenmerkende, heerlijk frisse geur.
Gebruik: spray over vochtig of droog haar. Draai en scrunch om meer textuur te creëren. Laat aan de lucht drogen of föhn (met diffuser) en style naar wens.